Canon MAXIFY GX5040

Neohodnoceno
Značka: Canon

ink. tanková tiskárna (nemá skener !), USB/LAN/WiFi, oboustranný tisk, LCD mono 2řádkový, 1x zásobník á 250listů + 100 listů zadní podavač, 4x oddělené pigmentové tankové náplně "46"

 

 

Dostupnost Dostupnost 24-48 hodin
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 5550C009
10 527 Kč 8 700 Kč bez DPH
Canon MAXIFY GX5040
Neohodnoceno
Značka: Canon

CANON MAXIFY GX5040

S naprosto spolehlivými velkoobjemovými tiskárnami MegaTank můžete vytvářet dokumenty podnikové kvality, přičemž vás čeká průměrná úspora 90 % z celkových nákladů na vlastnictví v porovnání s nejlépe hodnocenými laserovými a inkoustovými tiskárnami.

Užijte si vysoce produktivní firemní tisk s tiskárnou MegaTank s doplnitelnými zásobníky inkoustu s vysokou výtěžností a extrémně nízkými celkovými náklady na vlastnictví.

 

Nízké náklady, které nízké zůstanou
• Užijte si nízké provozní náklady a extrémně nízké celkové náklady na vlastnictví díky doplnitelným zásobníkům inkoustu s vysokou výtěžností až 14 000 listů v barevném režimu nebo až 6 000 listů při černobílém tisku. Po přepnutí do ekonomického režimu dosáhnete vyšší výtěžnosti tisku (lze vytisknout o 50 % více stránek) a ještě větší úspory.

• Odolné dokumenty – okamžitě
Tiskněte kvalitní firemní dokumenty s dokonale ostrými a odolnými detaily, a to neuvěřitelnou rychlostí 24 obr./min černobíle nebo 15,5 obr./min barevně.3 Inkousty na bázi pigmentu vám umožní tisknout výjimečně kvalitní firemní dokumenty, které odolají zvýrazňovačům, odírání a vodě.

• Kompaktní, ale přesto velmi schopná
Výklopná černobílá LCD obrazovka a zásobníky papíru až na 350 listů vám pomohou zpracovat i ty časově nejnáročnější projekty. Zpracování různých médií – dokonce i tisk bannerů o délce až 1,2 m (pouze běžný papír).

• Maximalizujte efektivitu
Díky energeticky úspornému inkoustovému tisku s inkoustovými zásobníky s vysokou výtěžností, které pomáhají snížit plýtvání, dostojíte své zodpovědnosti. Uživatelem vyměnitelný zásobník odpadního inkoustu zajišťuje minimální prostoje.

• Připojte se
Tiskněte a připojujte se do cloudu s aplikací Canon PRINT. Je kompatibilní s technologiemi Apple AirPrint (iOS) a Mopria (Android), umožňuje připojení k síti Ethernet a podporuje dvoupásmovou síť Wi-Fi. Vylepšené zabezpečení sítě zajišťuje, že dokumenty i hardware zůstanou v bezpečí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tiskárny
Hmotnost: 15.2 kg