MF633

Canon rozšiřuje svoji úspěšnou řadu imageRUNNER ADVANCE a uvádí na trh trojici kompaktních multifunkčních zařízení pro formát A4, modely C250i, C350i a C351iF.

 

Stejně jako všechny ostatní modely řady imageRUNNER ADVANCE jsou i nová barevná zařízení pro formát A4 uživatelsky velmi přívětivá. Zákazníci tak mohou těžit ze stejných výhod, jako u barevných tiskáren pro formát A3 - od jednoduchosti používání až po pokročilou efektivní práci s dokumenty.

Nová zařízení umožňují rychlou a výkonnou správu výstupů i skenování jak zásluhou aplikační platformy imageRUNNER ADVANCE MEAP a jejích webových rozšíření, ale také díky uznávaným softwarovým produktům společnosti Canon. Nesporným přínosem je i podpora mobilních způsobů práce, a to včetně tisku z mobilních zařízení nebo skenování do cloudu. Podpora mobilních technologií je pro zákazníky důležitá jak z pohledu ochrany investic, tak i kvůli udržení vysoké produktivity při práci s papírovými i digitálními verzemi dokumentů na cestách.

Modely imageRUNNER ADVANCE C250i, C350i a C351iF pořizují vysoce kvalitní barevné tisky rychlostí až 35 stran za minutu, přičemž do zásobníku papíru pojmou až 2 300 listů. Koncovým uživatelům usnadňuje práci i přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, dobře známé z řady imageRUNNER ADVANCE, které plně využívá výhod dotykového displeje s úhlopříčkou 17,8 cm (7 palců).

Nová zařízení disponují škálovatelnými bezpečnostními funkcemi a podporují řízení nákladů tisku. Zákazníci tak mají k dispozici nejen standardní funkce jako je například chytré ověřování uživatelů, ale také sofistikovaná řešení typu prevence ztráty dat DLP (Data Loss Prevention). Díky unikátní funkci Canon Universal Login Manager (ULM) mají i menší organizace k dispozici pokročilé řízení přístupu a podrobný reporting včetně vlastností, které jsou běžné u tiskových řešení pro velké podniky. To vše bez nutnosti vlastního serveru. ULM zpřístupňuje kompletní přehled o využívání jednotlivých zařízení i o nákladech na jednotlivé uživatele, kterým navíc umožňuje nastavovat individuální omezení. Organizace tak mohou personalizovat jak úroveň zabezpečení, tak i kontrolu nad výdaji. Zákazníci s náročnějším produkčním prostředím ocení výhody integrovaného řešení správy tisku i skenování Canon uniFLOW, které umožňuje centralizovaný management výstupů i zařízení. Platforma Canon uniFLOW podporuje mj. právě ochranu DLP či směrování výstupů na bázi pravidel.

Trvale bezproblémový provoz, typický pro všechny produkty řady imageRUNNER ADVANCE, výrazně zjednodušuje správu, nastavení i běžné používaní jednotlivých zařízení. Na zvýšení doby provozuschopnosti i produktivity se podílí také podpora vzdálené aktualizace multifunkčních zařízení a diagnostika. K dispozici je i podpora vzdálené správy a objednávaní tonerů, která výrazně minimalizuje starosti jednotlivých oddělení se spotřebním materiálem. Nesporným přínosem je i nativní podpora oborových standardů typu Adobe PostScript, která umožňuje bezproblémovou integraci do existujících IT prostředí.

Spotřeba nových zařízení, stejně jako u oceňované řady imageRUNNER ADVANCE pro formát A3, nepřekračuje v režimu spánku 1 watt. Všechny modely získaly certifikát Energy Star a jejich obvyklá spotřeba elektřiny TEC (Typical Electricity Consumption) patří u kancelářských zařízení mezi nejnižší.

Nová zařízení imageRUNNER ADVANCE C250i, C350i a C351iF právě přicházejí do prodeje.

 

Klíčové vlastnosti zařízení imageRUNNER ADVANCE C250/C350:

 

Nákupní košík

0 Kč
0 položek

3Y-2016

Aktuality

Administrace smluv

Administrace smluv

Máme pro Vás řešení na administraci Vašich smluv

promo: 3 letá záruka

promo: 3 letá záruka

Kupte si vybraný produkt z řad tiskáren a skenerů MAXIFY, i-SENSYS, imageRUNNER a imageFORMULA v době od 1. března 2016 do 21. května 2017 a díky naší tříleté propagační záruce můžete být bez obav.


MOPRIA

MOPRIA

Společnost Canon ve svých nových modelech multifunkčních tiskáren nabízí technologii Mopria, tedy možnost tisknout z mobilních zařízení. Díky této technologii nyní tiskárny Canon dokáží automaticky zjistit bezdrátové připojení z chytrých telefonů, tabletů a dalších mobilních přístrojů s certifikací Mopria. Uživatelé mohou tisknout dokumenty pouhou volbou nalezené tiskárny, není třeba kvůli tomu instalovat speciální aplikaci.

Přihlaste se a získejte 2% slevu

Každý z přihlášených koncových zákazníků získá při nákupu na našem webu automaticky slevu 2%.

Produktové novinky

Canon papír Yellow Label A4 80g (500 listů)

Canon papír Yellow Label A4 80g (500 listů)

Standardní kancelářský papír, kvalita "C", formát A4, cena za 500 listů

Canon PIXMA TS6151 bílá

Canon PIXMA TS6151 bílá

ink. tiskárna+kopírka+skener, USB/WiFi/AP/BT,  dotyk. 7.5 cm LCD, duplex, 2x zásobník papíru přední a zadní, 5x oddělené náplně "581, 581XL/XXL, 580, 580XL/XXL", Cloudové funkce

 

Canon CLI-551XL CMYBk - Multipack

Canon CLI-551XL CMYBk - Multipack

Originální balení žluté, modré, purpurové a černé inkoustové kazety 551 ve verzi "XL" + 50ks papíru PP-201 10x15 cm

XL=2.5x více inkoustu oproti běžné verzi

Canon PIXMA TS5150 černá

Canon PIXMA TS5150 černá

ink. tiskárna+kopírka+skener, USB/WiFi/AP/BT,  dotyk. 6.2 cm LCD, duplex, 2x zásobník papíru přední a zadní, 2x náplně "540/540/XL", Cloudové funkce

 

Canon CRG-045 Black

Canon CRG-045 Black

Originální černá tonerová kazeta pro barevné laserové tiskárny/MFC

Bonus akce

© Copyright 2016, Flamy Pardubice a.s.
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.