Canon imageFORMULA DR-M140

Neohodnoceno
Značka: Canon

Dokumentový skener A4, průtahový, USB, až 600 dpi, rychl. až 40 str/min (až 80 obrazů/min oboustranně), cca 6.000 skenů/den

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 5482B003
23 716 Kč 19 600 Kč bez DPH
Canon imageFORMULA DR-M140
Neohodnoceno
Značka: Canon

Canon imageFORMULA DR-M140

 

Díky robustnímu a kompaktnímu designu, cestě papíru U-turn a inteligentním funkcím
je skener imageFORMULA DR-M140 jedinečnou podporou v oblasti zvyšování produktivity
vytížených kancelářských oddělení a pracovních skupin.

Vlastnosti

  • Kompaktní a univerzální design s volitelnými cestami pro pohyb papíru
  • Rychlé barevné skenování rychlostí až 80 obr./min při rozlišení 300 dpi
  • Robustní konstrukce, která zvládne až 6 000 skenů/den
  • Vysoce kvalitní funkce zpracování obrazu
  • Profesionální sada softwarových nástrojů obsahující software eCopy PDF Pro Office.
Tento kompaktní a univerzální stolní skener je ideální pro celou řadu náročných prostředí.Malý rozměry, velký výkonem
Jedinečně kompaktní rozměry skeneru DR-M140 z něj činí přirozenou volbu pro prostředí s obvykle omezenými prostory – od rušných kanceláří po úzké přepážky, recepce nebo prostory zákaznického servisu. Volitelný mechanismus podávání cestou papíru U-turn vysune naskenované dokumenty přes horní část zařízení. Pokud se skener DR-M140 právě nepoužívá, je dostatečně malý na to, aby jej bylo možné uložit do zásuvky.

Rychlé skenování pro vytížené pracovní skupiny a oddělení
Působivý skener imageFORMULA DR-M140 nabízí zaručené rychlosti barevného skenování až 40 str./min/80 obr./min při rozlišení 300 dpi. Je tak ideální pro náročná prostředí s velkým množstvím papírových dokumentů s vyššími požadavky na přesnost z důvodu rozpoznávání dat dokumentů a klasifikace souborů.

Flexibilita, která splní všechny vaše požadavky
Skener DR-M140 je založen na stejně spolehlivém systému posuvu papíru jako jeho předchůdce a je nastaven tak, aby produktivně skenoval až 6 000 skenů/den. Volitelná cesta papíru U-turn nebo přímá cesta papíru umožňují hladký proces skenování různých druhů médií, včetně embosovaných karet , médií s vysokou či nízkou gramáží a dokumentů o délce 3 m.

Spolehlivá manipulace s papírem
Skener DR-M140 díky robustnímu mechanismu oddělování papíru spolehlivě skenuje dokumenty různého formátu a s různou gramáží zároveň. Ultrazvuková detekce dvojitého podávání rychle identifikuje chybná podání papíru. Tlačítko uvolnění po dvojitém podání pak umožňuje ve zvláštních případech, jako je obálka nebo dokument s lístkem s poznámkou, dvojité podání „ignorovat a pokračovat“ ve skenování.

Vysoce kvalitní zpracování obrazu
Skener DR-M140 přichází s nejnovějšími funkcemi zpracování obrazu, které vám pomohou pokaždé dosáhnout výsledků výjimečné kvality. Funkce jako automatická detekce barev a automatické nastavení rozlišení zajišťují konzistentně špičkové výsledky; zatímco technologie MultiStream zvládne pracovní postupy vyžadované vylepšeným zpracováním OCR.

Software dodávaný pro zvýšení produktivity
Skener imageFORMULA DR-M140 je dodáván s nejlepší řadou softwaru na trhu. Podporuje skenování do mnoha formátů souborů, včetně formátů PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP a PowerPoint. Uživatelé mohou soubory posílat přímo do síťové složky a na server SharePoint. Software CaptureOnTouch se vyznačuje intuitivním uživatelským rozhraním, včetně funkce Plně automatický režim pro zjednodušené skenování. Software CapturePerfect nabízí výkonné softwarové nástroje pro skenování, které představují klíčové skenovací aplikace. Součástí dodávky je také software Kofax VRS a eCopy PDF Pro Office poskytující kompletní a profesionální sadu softwarových nástrojů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokorychlostní
Hmotnost: 3.9 kg
Položka byla vyprodána…