Canon F-789SGA kalkulačka

Neohodnoceno
Značka: Canon

Špičková vědecká kalkulačka, 605 funkcí

Dostupnost Prodej skončil
Možnosti doručení
Kód: 6467B002
580 Kč 479 Kč bez DPH
Canon F-789SGA kalkulačka
Neohodnoceno
Značka: Canon

Canon F-789SGA

Špičková vědecká kalkulačka, která vás nezklame.

Zjednodušte složité rovnice pomocí vědecké kalkulačky F-789SGA vybavené pokročilými funkcemi, jejíž součásti jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů společnosti Canon. Klávesnice s antibakteriální ochranou navíc chrání zdraví.

Výhody

  • Klávesnice s antibakteriální ochranou
  • Špičkové funkce
  • 605 pokročilých funkcí
  • Zjednodušení složitých rovnic
  • Duální napájení: solární článek a vyměnitelná baterie
  • Životnost baterie až 4 roky (při používání po dobu 1 hodiny denně v prostředí s úrovní osvětlení 300 lx)
  • S pevným krytem

Podrobný popis funkcí

Stanovení nových standardů hygieny

Hygiena ve školách a na univerzitách představuje životně důležitý problém. Vědecká kalkulačka s antibakteriální ochranou od společnosti Canon nyní pomáhá odstraňovat potenciální problémy zdravotní péče, a to díky horní části plastových tlačítek obsahují schválenou anorganickou antimikrobiální látku*. Ta omezuje růst bakterií, které se mohou vytvářet na tlačítkách kalkulačky, zejména v aktivním školním prostředí. To činí z kalkulačky F-789SGA prvotřídní volbu pro používání studenty na základních a středních školách a univerzitách.

Energeticky úsporná efektivita

Model F-789SGA se vyznačuje praktickým duálním napájením. Solární napájení zaručuje maximální úsporu energie, zatímco záložní bateriové napájení znamená, že se na tuto kalkulačku můžete spolehnout za jakýchkoli světelných podmínek. Pokud není po dobu 7 minut stisknuto žádné tlačítko nebo není kalkulačka používána, funkce automatického vypnutí vypne kalkulačku, čímž ještě více šetří energii. Na rozdíl od některých kalkulaček, které je nutné po vybití jedné baterie zlikvidovat, je tato kalkulačka vybavena vyměnitelnou baterií zajišťující dlouhou životnost, obvykle 4 roky.

Špičková vědecká kalkulačka

Kalkulačka F-789SGA je prvním špičkovým modelem s displejem ve stylu učebnic matematiky ve vědecké kategorii společnosti Canon. Je dodávána s 605 pokročilými funkcemi včetně 79 vestavěných konstant a 172 vzorců pro převod jednotek. Kovově stříbrný kryt a tenké tělo dodávají profesionální vzhled. Rozměry displeje LCD jsou 60 mm na 25 mm. Kalkulačka je vhodná nejen pro studenty, ale také pro učitele, techniky a další odborníky.

Výkonné funkce paměti

Mezi další funkce patří 19 pamětí, výpočty matic až 4x4 a řešení rovnic – to je jedna z nejvýkonnějších specifikací na trhu. Všechny tyto funkce zjednodušují složité výpočty.

Dlouhá životnost, čistota a ekologie

Kalkulačka F-789SGA se vyznačuje jedinečnými funkcemi a potvrzuje závazek společnosti Canon k ochraně životního prostředí. Součásti pro výrobu pevného krytu, spodního krytu a krytu baterie kalkulačky F-789SGA jsou vyráběny z recyklovaných materiálů společnosti Canon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vědecké
Hmotnost: 0.3 kg