Canon i-SENSYS LBP351x

Neohodnoceno
Značka: Canon

tiskárna A4, laser, b&w, 55 str./min, USB/LAN/WiFi, duplex, PCL5e/6/UFR/PS, MEAP

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 0562C003
17 990 Kč 14 868 Kč bez DPH
Canon i-SENSYS LBP351x
Neohodnoceno
Značka: Canon

i-SENSYS i-SENSYS LBP351x

Velkokapacitní tisk ideální pro pracoviště, která se soustředí na produktivitu a potřebují flexibilní černobílou laserovou tiskárnu.

 

  • Rychlý tisk 55 str./min
  • Zvýšená produktivita pomocí kapacity, kterou lze rozšířit až na 3 600 stran prostřednictvím řady volitelných konfigurací zásobníků
  • Vhodná pro veškerá prostředí zásluhou malého půdorysu
  • Podpora mobilního tisku pro tisk ze smartphonů a tabletů
  • Efektivní provoz pomocí velkokapacitních tonerových kazet Canon
  • Jednoduchá správa jako součásti sítě
  • Volitelný zabezpečený tisk a volitelné úložiště
  • Snadný oboustranný tisk pro úsporu nákladů a snížení plýtvání

Rychlý a flexibilní tisk


Zásluhou černobílého tisku rychlostí 55 str./min a výběru flexibilních konfigurací je tiskárna LBP351x ideální pro velmi vytížená pracovní prostředí, která vyžadují spolehlivou a univerzální tiskárnu. Výběr až čtyř zásobníků papíru a navíc volitelný velkokapacitní zásobník papíru z ní vytvářejí snadno konfigurovatelné a vysoce produktivní zařízení.

Velká kapacita v malém půdorysu


Chcete-li být produktivní, potřebujete velkokapacitní tiskárnu, a proto tiskárna LBP351x nabízí jako standard velkou kapacitu 600 stran, kterou lze rozšířit na 3 600 stran. Kompaktní a schopný společník do kanceláře, který přes svou větší kapacitu přichází v malém balení. Produktivitu dále zvyšuje tonerová kazeta s vysokou výtěžností, která umožňuje vytisknout více stran, než ji bude nutné vyměnit. Tiskárna LBP351x je zkonstruována pro všestrannost, bez ohledu na tiskovou úlohu. Je připravena poskytovat oboustranné dokumenty velikostí A5 až A4 během několika sekund.

Cloudový a mobilní tisk


Vzhledem k podpoře technologií Apple AirPrint (iOS) a Mopria (Android) můžete na tiskárně LBP351x snadno tisknout z libovolného kompatibilního zařízení. Můžete také využívat pokročilejší funkce pomocí aplikace Canon PRINT Business. Pro uživatele, kteří na pracovišti používají server Google, je tiskárna LBP351x k zajištění dokonalé integrace připravena pro tisk pomocí služby Google Cloud.

Inteligentní schopnosti pro správu a použití v síti


Tiskárna LBP351x je úžasně univerzálním přírůstkem do vaší skupiny tiskáren. Podpora jazyků tiskárny PCL5e/6 a Adobe PostScript umožňuje bezproblémovou integraci do řízených síťových prostředí. Tiskárna LBP351x se stejně tak dobře hodí do prostředí řízených tiskových služeb a je kompatibilní se systémem vzdálené správy služeb Canon e-Maintenance. Lze ji také integrovat do platformy správy výstupů Canon uniFLOW, která vám přinese efektivitu a zabezpečení funkce My Print Anywhere a navíc dodatečné výhody účtování a návratnosti investic.

LBP 351x

Doplňkové parametry

Kategorie: Černobílé
Hmotnost: 33 kg
Položka byla vyprodána…