Canon imageFORMULA DR-M140 II

Neohodnoceno
Značka: Canon

Dokumentový skener A4, průtahový, USB, až 600 dpi, rychl. až 40 str/min (až 80 obrazů/min oboustranně), cca 8.000 skenů/den

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dostupnost 24-48 hodin
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 6050C003
23 716 Kč –23 % 18 200 Kč 15 041 Kč bez DPH
Canon imageFORMULA DR-M140 II
Neohodnoceno
Značka: Canon
DR M140II without
Novinka Tip
23 716 Kč –23 %

Canon imageFORMULA DR-M140 II


Zvyšte produktivitu pomocí zařízení nabitého funkcemi
Skener imageFORMULA DR-M140II uspokojí potřeby pracoviště náročného na intenzivní využití papíru, které usiluje o šetrnost k životnímu prostředí a disponuje omezeným prostorem. Je vyroben až z 20 % z recyklovaných plastů, rychle skenuje širokou škálu dokumentů a poskytuje kvalitní snímky, které lze archivovat nebo upravovat pomocí intuitivních funkcí.

Zvyšte efektivitu
Ušetřete čas skenováním široké řady mediálních formátů, včetně účtenek, vizitek a plastových karet nebo dokumentů o délce až 5,5 m, s robustním mechanismem oddělování papíru a ultrazvukovou detekcí dvojitého podání, která rychle identifikuje nesprávné podávání.

Vytvářejte vysoce kvalitní snímky
Vynikající kvality dosáhnete s nejnovějšími funkcemi pro zpracování snímků. Díky aktivnímu zjišťování prahů automaticky získáte kvalitní obrazy z proměnlivých barev, světelných čar a vzorovaných pozadí.

Maximalizujte prostor
Díky malým rozměrům ušetříte místo v kanceláři. Jeho rozměry jsou ideální do prostor s často omezeným prostorem a lze jej umístit pod pult nebo do zásuvky.

Snížení negativního dopadu na životní prostředí
Minimalizujte dopad na životní prostředí pomocí tohoto energeticky úsporného zařízení vyrobeného z více než 20 % z recyklovaných materiálů a s obalovými materiály šetrnými k životnímu prostředí.

Software CaptureOnTouch
Předělané uživatelské rozhraní softwaru CaptureOnTouch umožňuje rychlejší a jednodušší dosažení výsledků prvotřídní kvality. Je vybaven funkcí plně automatického režimu, která umožňuje zjednodušené skenování a nabízí možnost ovládat skenování jedním dotykem, díky čemuž je skenování úloh rychlé a efektivní. Skener vám navíc poskytne maximální flexibilitu, a to díky softwaru CaptureOnTouch, který podporuje skenování do více formátů, včetně Word, Excel, PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP a PPTX (PowerPoint). Se softwarem CaptureOnTouch můžete dokonce odesílat data přímo do aplikací pro správu dat, jako je SharePoint, což vám umožní zachovat plynulé a efektivní pracovní postupy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokorychlostní
Hmotnost: 3.9 kg
Položka byla vyprodána…