Canon imageFORMULA DR-RS40

Neohodnoceno
Značka: Canon

Dokumentový/foto skener A4, průtahový, USB, až 600 dpi, rychl. až 30(color)/40(mono) str/min (až 80 obrazů/min oboustranně), cca 3.000 skenů/den

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dostupnost 24-48 hodin
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 5209C003
18 755 Kč 15 500 Kč bez DPH
Canon imageFORMULA DR-RS40
Neohodnoceno
Značka: Canon

Canon imageFORMULA DR-RS40

Chraňte své cenné vzpomínky pomocí digitalizace fotografií na několik kliknutí

Snadno digitalizujte své staré fotografie, výkresy nebo snímky skenováním až 40 fotografií
najednou rychlostí 30 snímků za minutu. Skener imageFORMULA RS40 obohatí barvy, zvýší
zaostření a opraví zkreslení, čímž vašim snímkům vdechne nový život.
Fotografičtí nadšenci mohou skenovat, vylepšovat a sdílet vzácné vzpomínky z domova nebo
malé kanceláře pouhými několika kliknutími.

 

Výhody
• Zvyšte svou produktivitu pomocí snadného dávkového skenování fotografií a dokumentů
• Vyzkoušejte úžasné funkce zpracování obrazu, které vylepšují zajímavé nebo nové fotografie prostřednictvím různých vylepšujících funkcí
• Prožijte znovu své cenné vzpomínky a sdílejte je s rodinou a přáteli prostřednictvím sociálních médií a dalších cloudových platforem
• Užijte si duševní pohodu díky jednoduché instalaci a nastavení

ŽIVÉ BARVY A ZŘETELNOST
Rozjasněte digitální kopie svých fotografií pomocí pokročilých funkcí zpracování obrazu, včetně funkce Auto Photo Fix, korekce červených očí, digitálního vyhlazení obličeje a korekce blednutí. Pokud chcete zachovat původní vzhled a dojem, máte také možnost uložit vylepšené i původní soubory.

 RYCHLÉ A EFEKTIVNÍ DÁVKOVÉ SKENOVÁNÍ
Digitalizace starých fotografií, kreseb nebo obrázků nemusí být časově náročná. Pomocí skeneru RS40 můžete skenovat až 40 fotografií v jedné dávce díky funkci Easy Scan a dosáhnout rychlosti 30 snímků za minutu – bezproblémový způsob, jak oživit staré vzpomínky.

SNADNÉ POUŽITÍ A ODOLNOST VŮČI UVÍZNUTÍ
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a třem přednastaveným možnostem skenování můžete vždy skenovat bez problémů a dosáhnout optimálních detailů pouhými několika kliknutími. Chytré ultrazvukové senzory detekují překrývající se stránky a funkce Double Feed Release (DFR) v případě zaseknutí rychle obnoví skenování.

SDÍLEJTE S RODINOU A PŘÁTELI
Pomocí skeneru RS40 můžete snadno sdílet staré vzpomínky, obrázky a soubory několika jednoduchými kliknutími. Vyberte si typ souboru, který vyhovuje vašim potřebám, od malých souborů JPEG po velké soubory TIFF pro maximální kvalitu obrazu a sdílejte je prostřednictvím e‑mailových nebo cloudových platforem pomocí našeho intuitivního softwaru CaptureOnTouch.

INTUITIVNÍ SKENOVÁNÍ
S uživatelsky přívětivým rozhraním CaptureOnTouch od Canonu můžete snadno skenovat papírové dokumenty do digitálních archivů a ukládat je nebo odesílat na různá místa včetně cloudových služeb. Součástí rozhraní je plně automatický režim, který poskytuje zjednodušené skenování s vysoce kvalitními výsledky. Díky vestavěné technologii OCR můžete vytvářet prohledávatelné soubory PDF a ukládat často prováděné operace do místní nabídky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokorychlostní
Hmotnost: 4.75 kg
Položka byla vyprodána…