Canon imageFORMULA DR-S250N

Neohodnoceno
Značka: Canon

Dokumentový skener A4, průtahový, USB/LAN/WiFi, až 600 dpi, rychl. až 50 str/min (až 100 obrazů/min oboustranně), cca 4.000 skenů/den

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 6383C003
19 900 Kč –9 % 18 100 Kč 14 959 Kč bez DPH
Canon imageFORMULA DR-S250N
Neohodnoceno
Značka: Canon
DR S250N Paper tray out FSR
Novinka
19 900 Kč –9 %

Canon DR-S250N

 

Usnadněte sdílení díky tomuto výkonnému stolnímu skeneru formátu A4 a maximalizujte schopnost produktivně pracovat v různých kancelářích. Podpořte hybridní práci s adaptabilním síťovým zařízením, zlepšete pracovní prostředí a umožněte bezpečné, jednoduché a flexibilní skenování.

  • Přímé skenování dokumentu na zařízení do PDF a odeslaní e-mailem
  • Přímé skenování dokumentu na zařízení do PDF a uložení pomocí SFTP
  • Uložení do dormátu MS Word díky přiložené aplikaci CoT
  • Skenování bez ovladačů z tabletu

 

Transformujte skenování pomocí inovativního zařízení nabitého funkcemi
Snadno použitelný automatický skener dokumentů, který vám pomůže vylepšit hybridní práci skenováním pomocí chytrých telefonů, tabletů, počítačů, zařízení Mac a Chromebook. Užijte si provoz bez obsluhy díky podpoře webového skenování a vyhněte se nutnosti instalace softwaru.

 Maximalizujte efektivitu v hybridním pracovním prostředí
Digitální transformaci svého pracovního prostředí máte na dosah ruky. Ušetřete čas skenováním z široké řady zařízení a z aplikace založené na webovém prohlížeči CaptureOnTouch Lite. Uspořádejte si dávky dokumentů pomocí intuitivního softwaru skeneru CaptureOnTouch Pro od společnosti Canon.

Usnadněte sdílení všem
Tento skener je ideální pro kanceláře a sdílené prostory. Nabízí flexibilní možnosti připojení a pomáhá zlepšit spolupráci. Výkonná funkce přímého skenování umožňuje vybrat nejvhodnější cíl pro váš pracovní postup a uložit dokumenty ve více formátech. Stačí si vybrat, zda budete používat chytrý telefon, tablet, počítač nebo skener. Rychle naskenujte obrázky přímo do skupinových chatů Teams & Slack nebo vyberte, zda chcete dokumenty odeslat e-mailem, do sdílených složek, na FTP a dalších.

Zažijte větší flexibilitu
Pomocí kabelu USB můžete připojit své osobní zařízení. Můžete také použít síť LAN a užít si jednoduché používání tohoto síťového skeneru. Skenujte z libovolného místa díky skenování v prohlížeči a ukládejte dokumenty do chytrého telefonu zachycením QR kódu, který se zobrazí na zařízení, kdykoli budete chtít.

Zvyšte kvalitu a produktivitu
Užijte si vysokou rychlost skenování 50 str./min. Díky optickému rozpoznávání znaků můžete vytvářet a ukládat dokumenty s možností úprav a vyhledávání. Pomocí funkce vytváření barev můžete vytvářet výstupy ve špičkové kvalitě a s režimem skenování „dokument s fotografií“ dosáhnete mimořádně kvalitních fotografií.

Zlepšete udržitelnost
Používáním tohoto velmi odolného zařízení s nízkou spotřebou energie a certifikací EPEAT Gold podpoříte životní prostředí. Naše zařízení je baleno do opakovaně použitelných materiálů a vyrobeno s vysokým podílem recyklovaných plastů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokorychlostní
Hmotnost: 4.75 kg