Canon imagePROGRAF GP-2600S

Neohodnoceno
Značka: Canon

24" (A1), produkční plotr, 7mi inkoust, včetně stolku

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 6411C003
75 383 Kč 62 300 Kč bez DPH
Canon imagePROGRAF GP-2600S
Neohodnoceno
Značka: Canon

imagePROGRAF GP-2600S

Vytvářejte úchvatné plakáty ve špičkové kvalitě, které zajistí přesnou reprodukci barev u obrázků a firemních barev. Udržitelná 24palcová 7barevná tiskárna nově definuje kreativní hranice s větším barevným gamutem. Je určena pro maloobchodní řetězce a franšízové prodejny i pro poskytovatele tiskových služeb.

 

 • 7barevný nový pigmentový inkoust LUCIA PRO II
 • Přesnost barev vysoké pokrytí PANTONE™1
 • Odolnost Lepší odolnost vůči světlu a oděru
 • 2. role (volitelná) Nastavení pro dvě role papíru

Zažijte přesné reprodukce s dokonalým barevným vyjádřením a trvanlivostí
Revoluce v tisku s tiskárnou imagePROGRAF GP-2600S – kde se přesnost snoubí s živostí. Objevte poutavé spektrum barev s přesností PANTONE™ díky novému inovativnímu inkoustu LUCIA PRO II 3 a především oranžovému inkoustu. Získejte trvalou produktivitu bez kompromisů v kvalitě obrazu a dlouhé životnosti.

Profesionální kvalita snímků
Ponořte se do světa živých firemních barev, které vás uchvátí, v kombinaci s vylepšenou hustotou černé, která do vašich prvotřídních plakátů vnese větší hloubku. Tiskárna imagePROGRAF GP-2600S přesahuje hranice inkoustu – poskytuje naprostou přesnost barev, dokonalou gradaci barev a zdůrazňuje široké pokrytí PANTONE™2.

Zvýšená odolnost
Plakáty vám vydrží v prvotřídní kvalitě po dobu 200 let 4. Budou mít lepší odolnost díky inkoustu s vysokou odolností vůči světlu. Zvyšte odolnost obrazu pomocí inkoustu, který odolá poškrábání, a zajistěte, aby výtisky vydržely po celou dobu životnosti.

Vyšší produktivita
Změňte pracovní postupy tisku pomocí snadnější manipulace s médii a zjednodušenému nastavení. Zvyšte efektivitu díky dvěma rolím, automatickému vkládání médií, uspořádání se zrcadlovým inkoustem a vysokorychlostnímu tisku. Díky nové funkci sledování tiskové hlavy a automatickému nastavení zarovnání jsou mistrovská díla vytvořena s jistotou bez zhoršení kvality obrazu.

Vylepšená udržitelnost
Chraňte životní prostředí používáním menšího množství energie během provozu a při vypnutí. Má hodnocení EPEAT Gold 5 a jeho obal snižuje používání polystyrenu o 89,5%.

 

 

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Produkční
  Hmotnost: 153 kg
  Položka byla vyprodána…