Canon imagePROGRAF TC-20M

Neohodnoceno
Značka: Canon

24" (A1), CAD/GIS/plakát, stolní, 4ti inkoust Pigment, USB+Ethernet+WiFi, podávání z role (max průměr role 110 mm), řez, podávání volných listů (max 100 listů A4 nebo 50 listů A3), integrovaný skener pro formát A4

Cena bez stolku

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dostupnost 24-48 hodin
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 5816C003
22 700 Kč 18 760 Kč bez DPH
Canon imagePROGRAF TC-20M
Neohodnoceno
Značka: Canon

imagePROGRAF TC-20M

Kompaktní a cenově dostupná. Ideální pro výkresy CAD, vzdělávací materiály a plakáty

 

Vytvořte potenciál pro velkoformátový tisk v malých prostorách
Posuňte své podnikání na vyšší úroveň díky velkoformátovému tisku z 24palcového stolního zařízení. Skenujte, kopírujte, opakujte snímky a zvětšujte výtisky odkudkoli, abyste vyhověli různým požadavkům architektonického, vzdělávacího, maloobchodního a pohostinského průmyslu.

Všestranné funkce
Využijte plochý skener formátu A4 s funkcemi pro zvětšení, kopírování a opakování a vytvořte tak řadu výstupů, včetně vzdělávacích materiálů, letáků a balicího papíru přizpůsobeného individuálním požadavkům.

Tisk ve vysoké kvalitě
Tisky s vysoce kvalitním pigmentovým inkoustem za lepší cenu. Pomocí přidané funkce skenování a bezplatné aplikace PosterArtist můžete vytvářet profesionální výtisky všech velikostí (včetně plakátů, letáků a jídelních lístků), aniž byste se museli spoléhat na digitální soubory.

Plynulé pracovní postupy
Papír v roli můžete snadno založit pomocí bezhřídelového držáku role. Pomocí vestavěného automatického podavače listů můžete pokračovat v tisku, aniž byste museli zasahovat. Tiskněte z jednotky USB1 bez použití počítače a vytvářejte velkoformátové výtisky pomocí intuitivní, snadno použitelné funkce skenování.

Nejlepší kancelářská podpora
Přináší více hodnot než běžná kancelářská zařízení – skenování, kopírování a tisk s řezanými listy nebo papírem v roli, vše v jednom. Kromě tisku standardních dokumentů můžete výtisky, jako jsou oznámení a plakáty, zvětšit na velký formát až do velikosti A1.

S láskou k životnímu prostředí
Splňte své cíle v oblasti udržitelnosti díky snadno recyklovatelným plastovým 70ml inkoustovým zásobníkům, menším obalům a zařízení, které splňuje požadavky certifikace EPEAT Gold2 pro nízkou spotřebu energie.TC20M, TC 20M

Doplňkové parametry

Kategorie: Čárové
Hmotnost: 43 kg
Položka byla vyprodána…