Canon imagePROGRAF TC-20M

Neohodnoceno
Značka: Canon

24" (A1), CAD/GIS/plakát, stolní, 4ti inkoust Pigment, USB+Ethernet+WiFi, podávání z role (max průměr role 110 mm), řez, podávání volných listů (max 100 listů A4 nebo 50 listů A3), integrovaný skener ro formát A4

Cena bez stolku

Dostupnost Dostupnost 24-48 hodin
Můžeme doručit do:
14.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 5816C003
29 645 Kč 24 500 Kč bez DPH
Canon imagePROGRAF TC-20M
Neohodnoceno
Značka: Canon

imagePROGRAF TC-20M

Kompaktní a cenově dostupná. Ideální pro výkresy CAD, vzdělávací materiály a plakáty

 

Vytvořte potenciál pro velkoformátový tisk v malých prostorách
Posuňte své podnikání na vyšší úroveň díky velkoformátovému tisku z 24palcového stolního zařízení. Skenujte, kopírujte, opakujte snímky a zvětšujte výtisky odkudkoli, abyste vyhověli různým požadavkům architektonického, vzdělávacího, maloobchodního a pohostinského průmyslu.

Všestranné funkce
Využijte plochý skener formátu A4 s funkcemi pro zvětšení, kopírování a opakování a vytvořte tak řadu výstupů, včetně vzdělávacích materiálů, letáků a balicího papíru přizpůsobeného individuálním požadavkům.

Tisk ve vysoké kvalitě
Tisky s vysoce kvalitním pigmentovým inkoustem za lepší cenu. Pomocí přidané funkce skenování a bezplatné aplikace PosterArtist můžete vytvářet profesionální výtisky všech velikostí (včetně plakátů, letáků a jídelních lístků), aniž byste se museli spoléhat na digitální soubory.

Plynulé pracovní postupy
Papír v roli můžete snadno založit pomocí bezhřídelového držáku role. Pomocí vestavěného automatického podavače listů můžete pokračovat v tisku, aniž byste museli zasahovat. Tiskněte z jednotky USB1 bez použití počítače a vytvářejte velkoformátové výtisky pomocí intuitivní, snadno použitelné funkce skenování.

Nejlepší kancelářská podpora
Přináší více hodnot než běžná kancelářská zařízení – skenování, kopírování a tisk s řezanými listy nebo papírem v roli, vše v jednom. Kromě tisku standardních dokumentů můžete výtisky, jako jsou oznámení a plakáty, zvětšit na velký formát až do velikosti A1.

S láskou k životnímu prostředí
Splňte své cíle v oblasti udržitelnosti díky snadno recyklovatelným plastovým 70ml inkoustovým zásobníkům, menším obalům a zařízení, které splňuje požadavky certifikace EPEAT Gold2 pro nízkou spotřebu energie.TC20M, TC 20M

Doplňkové parametry

Kategorie: Čárové
Hmotnost: 43 kg