Canon imagePROGRAF TM-240

Neohodnoceno
Značka: Canon

24" (A1), CAD/GIS/plakát, 5ti inkoust Pigment 55ml, USB+Ethernet+WiFi, podávání z role, řez, 4.7" LCD, bezokrajový tisk,

cena bez podstolku !!

varianta se stolkem v nabídce zde

PFI030 030 PFI-030

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 6242C003
24 188 Kč –11 % 21 380 Kč 17 669 Kč bez DPH
Canon imagePROGRAF TM-240
Neohodnoceno
Značka: Canon
imagePROGRAF TM 240 FSL 03
Novinka
24 188 Kč –11 %

Canon imagePROGRAF TM240

 

Dosáhněte nové úrovně tiskového výkonu díky udržitelné 24" tiskárně imagePROGRAF TM-240, která nabízí tišší provoz, intuitivnější funkce a vynikající kvalitu obrázků. Jednoduše vytvářejte poutavé marketingové materiály a přesné výtisky CAD s ostrými liniemi a živými červenými barvami pro kanceláře AEC, maloobchod a vzdělávání.

• Vynikající profesionální kvalita
Nový purpurový inkoust vytváří ještě zářivější červené odstíny. Díky stabilnímu vylepšení obrazu jsou linie ostřejší. Tiskněte v živých barvách přesné výkresy CAD, plakáty, vzdělávací materiály a další.

• Spolehlivá produktivita
Produktivita, na kterou se můžete spolehnout, se spolehlivým výkonem, kratší dobou zpracování a rychlým návratem z režimu spánku. Ušetřete čas strávený ořezáváním přebytečných okrajů a využijte tisk bez ohraničení, který umožňuje tisk obrázků libovolné velikosti s úplným přesahem přímo ze zařízení.

• Intuitivní funkce
Funkční design panelu dotykové obrazovky s úhlopříčkou 4,3“ umožňuje intuitivní zobrazování pokynů a důležitých informací, jako je typ a zbývající množství média a množství inkoustu. Roli papíru lze snadno vyměnit na horním krytu s plochým povrchem.

• Vylepšená udržitelnost
Ekologicky šetrné zařízení s certifikací EPEAT Gold* umožňuje nízkou spotřebu energie s redukcí výkonu v pohotovostním režimu. Toto zařízení není baleno do polystyrenové pěny. Díky menší hlučnosti je ideální do tichých kanceláří.
    *Certifikace EPEAT Gold je registrovaná v USA

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čárové
Hmotnost: 71 kg