Canon imagePROGRAF TM-340 MFP LM36

Neohodnoceno
Značka: Canon

36" (A0), tisk/sken/kopie, provoz přes připojený PC pomocí aplikace ScanApp nebo sken přímo na USB disk, CAD/GIS/plakát, 5ti inkoust Pigment 55ml, USB+Ethernet+WiFi, podávání z role, řez, 4.7" LCD, bezokrajový tisk,

cena včetně podstolku !!
PFI030 030 PFI-030

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 6248C0LM
131 769 Kč 108 900 Kč bez DPH
Canon imagePROGRAF TM-340 MFP LM36
Neohodnoceno
Značka: Canon

Canon imagePROGRAF TM340 MFC LM36

 Posuňte výkon tisku s udržitelnou 36" multifunkční tiskárnou, která nabízí tišší provoz, intuitivnější funkce a vysokou kvalitu tisku, a vytvářejte výtisky v profesionální kvalitě s ostrými liniemi a zářivými červenými odstíny – ideální pro poutavé výkresy CAD a marketingové materiály. Integrovaná funkce skenování s vyhrazeným softwarem zvyšuje produktivitu, zrychluje tisk a skenování a umožňuje tak plynulejší pracovní postup.

Integrované funkce
Tiskněte a skenujte bez problémů pomocí snadno použitelného multifunkčního zařízení s 3palcovým dotykovým panelem na skeneru a speciálním softwarem umožňujícím paralelní zpracování s tiskem a skenováním současně.

Vynikající profesionální kvalita
Nový purpurový inkoust vytváří ještě zářivější červené odstíny. Díky stabilnímu vylepšení obrazu jsou linie ostřejší. Tiskněte v živých barvách přesné výkresy CAD, plakáty, vzdělávací materiály a další.

Spolehlivá produktivita
Produktivita, na kterou se můžete spolehnout, se spolehlivým výkonem, kratší dobou zpracování a rychlým návratem z režimu spánku. Ušetřete čas strávený ořezáváním přebytečných okrajů a využijte tisk bez ohraničení, který umožňuje tisk obrázků libovolné velikosti s úplným přesahem přímo ze zařízení.

Intuitivní funkce
Funkční design panelu dotykové obrazovky s úhlopříčkou 4,3" umožňuje intuitivní zobrazování pokynů a důležitých informací, jako je typ a zbývající množství média a množství inkoustu. Roli papíru lze snadno vyměnit na horním krytu s plochým povrchem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plotry
Hmotnost: 95 kg
Položka byla vyprodána…