Canon imagePROGRAF TM-350 MFC Z36

Neohodnoceno
Značka: Canon

36" (A0), tisk/sken/kopie, ovládání pomocí grafické stanice s dotykovým LCD 15.6" se softwarem SmartWorks MFP V6, CAD/GIS/plakát, 5ti inkoust Pigment 130/300ml, USB+Ethernet+WiFi, podávání z role, řez, 4.7" LCD, bezokrajový tisk,

cena včetně podstolku !!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 6246C036
202 070 Kč 167 000 Kč bez DPH
Canon imagePROGRAF TM-350 MFC Z36
Neohodnoceno
Značka: Canon

Canon imagePROGRAF TM350 MFC Z36

 

Zjednodušte pracovní postupy tisku a skenování pomocí 36” multifunkční tiskárny, která je šetrná k životnímu prostředí. Využijte výhod tiššího provozu, vyšší produktivity a intuitivních funkcí a vytvářejte výtisky v profesionální kvalitě s ostrými liniemi a zářivými červenými odstíny – ideální pro poutavé výkresy CAD a marketingové materiály. Zvyšte produktivitu díky integrované funkci rychlého skenování a tisku, která vám umožní efektivní pracovní postup.

Integrované funkce
Zjednodušte proces tisku a skenování pomocí multifunkčního zařízení špičkové kvality. Využijte 15,6” dotykový panel na skeneru a nejnovější software a bez problémů tiskněte a skenujte současně.

Profesionální kvalita tisku
Pomocí stabilních vylepšení obrazu vytvoříte ostré linie. Díky novému purpurovému inkoustu dosáhnete zářivě červených odstínů. Výsledkem je tisk přesných výkresů CAD, plakátů a vzdělávacích materiálů v zářivých barvách.

Vyšší produktivita
Vytvářejte výtisky CAD ve formátu A1 za pouhých 17 sekund nebo plakáty ve formátu A1 za 22 sekund. Šetřete čas strávený ořezáváním přebytečných okrajů a využijte tisk libovolné velikosti bez ohraničení. Díky větším zásobníkům inkoustu, kratší době zpracování a rychlému návratu z režimu spánku snadno splníte vyšší nároky na tisk.

Intuitivní funkce
Postupujte podle jednoduchých pokynů. Důležité informace, jako je typ média, zbývající množství média a množství inkoustu, naleznete na 4,3” panelu dotykové obrazovky. Ušetřete čas nastavením role papíru s rychlým přístupem přes horní kryt s plochým povrchem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plotry
Hmotnost: 113 kg
Položka byla vyprodána…