Canon iR Advance 4725i - sestava (A3 mono)

Neohodnoceno
Značka: Canon

mono A3 systém - kopírka+síť. tiskárna+síť. skener, 25color/25b&w kopií/min, odesílací funkce, HDD, UFR II/PCL/PS3, do cca 10.000 A4/měsíc

cena za tělo s duplexním podavačem DADF a stolkem - celkem 2zásobníky (bez dalšího příslušenství /např. dokončovač/ a spotřebního materiálu).

jedná se o zánovní stroje použité pro předvádění zákazníkům při prodejních akcích nebo odebrané zpět od nesolventních firem. Stav počitadel kopií do cca 10% životnosti. Plná záruka 12 měsíců, s příplatkem i 24 měsíců. Možnost pronájmu zařízení.

Cena pouze orientační, závisí na konkrétním vybavení stroje a počtu najetých stránek. Pro podrobnější informace volejte obchodní oddělení 466 614555 nebo horak@flamy.com

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 4056C005
43 560 Kč –8 % 39 930 Kč 33 000 Kč bez DPH
Canon iR Advance 4725i - sestava (A3 mono)
Neohodnoceno
Značka: Canon
iR ADV DX 4700 Series SP FRT 01
43 560 Kč –8 %

Canon imageRUNNER ADVANCE 4725i

 

Spolupráce prostřednictvím cloudu
Díky vylepšeným možnostem připojení ke cloudu budete mít odkudkoli přístup k dokumentům v opakovaně použitelných formátech umožňujících snadné používání.

Jednodušší správa tisku
Zajistěte si standard v podobě centralizované správy nastavení tisku a analýzy využívání zařízení prostřednictvím cloudového řešení uniFLOW Online Express.

Nejmodernější skenování
Nový mechanismus podávání papíru a skenovací sklo odolné proti skvrnám – vylepšení, kterými se může pyšnit pouze společnosti Canon, zajišťují velmi rychlé a přesné skenování.

Automatizace pracovního postupu
Efektivně převádějte dokumenty do digitální podoby pomocí intuitivních a automatizovaných pracovních postupů skenování, ukládání a vyhledávání.

Spolehlivé zabezpečení
Vaše dokumenty, zařízení a síť jsou chráněny v každém ohledu, takže si nemusíte dělat vůbec žádné starosti.

Ekologické kancelářské prostředí
Nízká spotřeba energie, tichý provoz a nižší emise vám pomohou lépe plnit závazky své kanceláře vůči životnímu prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Použitá zařízení
Hmotnost: 80 kg
Položka byla vyprodána…