Canon iR Advance DX C3822i - sestava (A3 color)

Neohodnoceno
Značka: Canon

barevný A3/A4 systém - kopírka+síť. tiskárna+síť. skener, 22color/22b&w kopií/min, odesílací funkce, SSD HDD, UFR II/PCL/PS3, MEAP, do cca 6.000 A4/měsíc

jedná se o zánovní stroje použité pro předvádění zákazníkům při prodejních akcích nebo odebrané zpět od nesolventních firem. Stav počitadel kopií do cca 10% životnosti. Plná záruka 12 měsíců, s příplatkem i 24 měsíců. Možnost pronájmu zařízení.

Cena pouze orientační, závisí aktuálně na vybavení stroje a počtu najetých stránek. Pro podrobnější informace volejte obchodní oddělení 466 614555 nebo horak@flamy.com

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 4915C005
43 560 Kč –8 % 39 930 Kč 33 000 Kč bez DPH
Canon iR Advance DX C3822i - sestava (A3 color)
Neohodnoceno
Značka: Canon
Canon iR Advance DX C3822i - sestava (A3 color)
43 560 Kč –8 %

imageRUNNER ADVANCE DX C3822i

Chytrá a spolehlivá barevná multifunkční zařízení pro formát A3, která podporují bezpečné a efektivní zpracování dokumentů.

Pracujte chytřeji

Zvyšte produktivitu díky velmi rychlému a vysoce přesnému skenování a nové rychlosti tisku 22 str./min a také zásluhou vylepšené manipulace s médii a rozšířené podpory různých typů papíru.

 Zvýšené zabezpečení

Dokumenty, síť a zařízení jsou chráněny celou řadou komplexních metod zabezpečení, včetně softwaru McAfee Embedded Control, modulu TPM 2.0 a podpory řešení SIEM.

 Připojení ke cloudu

Spolupracujte v cloudu pomocí inteligentního řešení uniFLOW Online Express, který poskytuje snadný přístup k dokumentům, centralizovanou správu zařízení a zabezpečené protokoly ověřování uživatelů.

 Snadné zajištění provozní spolehlivosti

Tonerové lahve od společnosti Canon pro snadné doplnění toneru bez vzniku nepořádku, jednoduchá výměna spotřebních dílů a vzdálené monitorování vám umožní zkrátit prostoje a omezit návštěvy techniků.

 Kvalitní obrazy s jasnými barvami

Tiskněte obrazy sytými barvami ve vysokém rozlišení 1 200 dpi konstantní rychlostí s automatickým nastavením stupňování barev pro zajištění automatické korekce hustoty tisku a barevných tónů.

 Intuitivní a bezpečné použití

Efektivní správa dokumentů pomocí zástupců a pracovních postupů aktivovaných jedním dotykem zajišťuje bezpečnost uživatelů prostřednictvím dálkového ovládání z aplikace Canon PRINT Business. Běžné kontaktní body lze opatřit volitelnou antimikrobiální fólií.

Udržitelný provoz

Tichý provoz minimalizuje hluk pro bezproblémovou integraci do hybridních pracovišť, zatímco funkce Eco Recovery snižuje spotřebu energie, a tím i provozní náklady.

 

   Doplňkové parametry

   Kategorie: Použitá zařízení
   Hmotnost: 81.74 kg
   Položka byla vyprodána…