Canon CanoScan LIDE 300

Neohodnoceno
Značka: Canon

A4, opt.2400x4800, CIS, USB 2.0, 4x tl., napájeno po USB, skenování do cloudu/emailu

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 2995C010
1 912 Kč –5 % 1 815 Kč 1 500 Kč bez DPH
Canon CanoScan LIDE 300
Neohodnoceno
Značka: Canon
Canon CanoScan LIDE 300
1 912 Kč –5 %

Canon CanoScan LiDE 300

Kompaktní, tenký a za dostupnou cenu – ideální skener domů i do kanceláře


Tento lehký plochý skener A4 s tenkým, kompaktním a elegantním designem má 4 ovládací tlačítka EZ, která umožňují jednoduché a bezproblémové skenování. Perfektní pro skenování ve vysokém rozlišení doma i v kanceláři.


Dokonale čisté výtisky bez okrajů
Tiskněte snadno úchvatné bezokrajové fotografie plné precizních detailů ve velikostech od 4 × 6 palců až do A4 a také dokumenty s ostrým textem pro dosažení vysoce kvalitních výsledků.

 

Okamžitý přístup

Užívejte si výhody jednoduchého tisku, kopírování a skenování pomocí svého smartphonu nebo tabletu a získejte přímý přístup ke cloudovému úložišti se službou PIXMA Cloud Link – to vše prostřednictvím aplikace Canon PRINT.

Svoboda cloudu

Tiskněte a skenujte dokumenty do cloudových služeb, jako jsou GoogleDrive, OneDrive či Dropbox. Naskenované soubory můžete rovněž připojit jako přílohu k e-mailu a rovnou je odeslat – to vše bez použití počítače.

Zúročte své peníze

Díky volitelným inkoustovým kazetám XL a automatickému oboustrannému tisku minimalizujete plýtvání a maximalizujete své úspory až o 50 % oproti našim běžným inkoustovým kazetám.

Buďte kreativní

Objevte v sobě umělce díky službě Creative Park a aplikaci EasyPhotoPrint Editor. Aplikaci použijte k vytváření přání, kalendářů a dalších předmětů z fotek ve vašem tabletu, počítači nebo cloudu.

Lide300

Doplňkové parametry

Kategorie: Ploché
Hmotnost: 2.4 kg