Canon LS-123K kalkulačka modrá

Neohodnoceno
Značka: Canon

12místná stolní minikalkulačka s velkým displejem LCD a univerzálními funkcemi

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dostupnost 24-48 hodin
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 9490B001
315 Kč 260 Kč bez DPH
Canon LS-123K kalkulačka modrá
Neohodnoceno
Značka: Canon

 

12místná stolní minikalkulačka s velkým displejem LCD a univerzálními funkcemi

Cenově dostupná a stylová 12místná stolní minikalkulačka vybavená velkým a snadno čitelným displejem LCD. K univerzálnosti kalkulačky přispívají také praktické funkce pro výpočet daně a převod měn.

Výhody

  • 12místná stolní minikalkulačka
  • Velký displej LCD
  • Funkce pro výpočet daně a převod měny
  • Chytrý, stylový design
  • Duální napájení: solární článek a baterie

Podrobný popis funkcí

Stolní minikalkulačka, maximální funkčnost

Tato 12místná stolní minikalkulačka LS-123K je kompaktní a lehká - poskytuje pohodlné možnosti přenositelnosti. Umístěte ji, kamkoli chcete, a využijte řadu snadno použitelných, univerzálních funkcí. Využijte výhody vždy přesných výpočtů.

Velký displej LCD

Navzdory své kompaktní velikosti je tato kalkulačka vybavena velkým displejem LCD směřujícím nahoru. Mimořádně velké znaky umožňují číst čísla bez problémů. Zřetelná klávesnice a velké barevně rozlišené klávesy zajišťují snadné vkládání vstupů. Funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek umožňuje rychlé zadávání vstupů, aniž by docházelo k blokování klávesnice.

Funkce pro výpočet daně a převod měny

Zjednodušte složité výpočty a ušetřete čas. Jediným dotykem vypočítá daňovou sazbu díky dvěma praktickým tlačítkům pro výpočet daně. Převeďte rychle a snadno svou místní měnu na libovolnou měnu - použijte dvě nezávislá tlačítka pro převod měn.

Stav kalkulačky je možné okamžitě zjistit pomocí tlačítka pro zobrazení příkazu k výpočtu. Řada dalších funkcí zahrnuje 3tlačítkovou paměť, tlačítka Změna znaménka, Backspace, Procento a Druhá odmocnina.

Chytrý, stylový design

Tato tenká kalkulačka se pyšní chytrým, stylovým designem. Kovově stříbrné provedení a zřetelná, výrazná tlačítka tvoří přitažlivou barevnou kombinaci. Používejte ji doma nebo v kanceláři a dodá celému prostoru elegantní nádech.

Pohodlný duální zdroj napájení

Kalkulačka LS-123K je napájena solárně i baterií. Nezklame vás za žádných světelných podmínek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní/Kapesní
Hmotnost: 0.164 kg
Položka byla vyprodána…