Canon MAXIFY GX3040 + 3-letá promo záruka

Neohodnoceno
Značka: Canon

ink. tanková tiskárna/kopírka/skener, USB/LAN/WiFi, oboustranný tisk, LCD barevný dotykový 2.7", kryt kopírovací plochy - víko, zásobník á 250listů + 100 listů zadní podavač, 4x oddělené pigmentové tankové náplně "46", Cloudové fce

po registraci 3-letá promo záruka

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dostupnost 24-48 hodin
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 5777C009
11 374 Kč 9 400 Kč bez DPH
Canon MAXIFY GX3040 + 3-letá promo záruka
Neohodnoceno
Značka: Canon
MAXIFY GX3040 AS FSL OPEN TRAY 02
Novinka

Canon MAXIFY GX3040

 Tiskněte velké objemy vysoce kvalitních firemních dokumentů a současně ušetřete náklady na stránku (CPP) a celkové náklady na vlastnictví (TCO) díky této doplnitelné a snadno použitelné tiskárně MAXIFY GX typu MegaTank 3 v 1.

 

Nízké provozní náklady, vynikající produktivita
Tato výkonná velkoobjemová tiskárna MegaTank s kompletní sadou inkoustových zásobníků, které produkují až 14 000 4 výtisků, přináší obrovské úspory celkových nákladů na vlastnictví3 a nákladů na stránku. Je to chytrá investice do každé domácí kanceláře.

Domácí kanceláře
Řada MAXIFY GX s kompaktním půdorysem, jednoduchou konektivitou a snadno přístupnou údržbovou kazetou s možností výměny uživatelem představuje ideální velkoobjemovou a vysoce efektivní tiskárnu pro náročné pracovníky v domácím nebo hybridním prostředí.

Maloobchod
Snižte náklady díky internímu tisku většího množství médií. Vytvářejte vysoce kvalitní a trvanlivé materiály pro prodejní místa – nápisy, propagační bannery a štítky pomocí zadního plochého zásobníku, který podporuje silný karton.

Realitní kanceláře
Tiskněte rychle barevné letáky a brožury ve velkých objemech a přitom zachovejte vynikající kvalitu. Plně pigmentový inkoust zaručuje, že výtisky jsou jasné, ostré, dobře čitelné a odolné proti rozmazání.

Vzdělávací instituce
Tiskněte velké objemy materiálů pro vzdělávací kurzy, odolné plnobarevné letáky a administrativní dokumenty a současně ušetřete peníze za inkoust. Dohlížejte na děti v jedné místnosti a zároveň tiskněte ve druhé místnosti pomocí bezdrátového připojení.

Mimořádně nízké provozní náklady
Ušetřete po celou dobu životnosti tiskárny díky nákladově efektivním doplnitelným zásobníkům inkoustu, které výrazně snižují celkové náklady na vlastnictví a náklady na stránku. Zvyšte výtěžnost stránky pomocí úsporného režimu5 a tiskněte až 1,5× více stránek se stejným množstvím inkoustu

Firemní výtisky vynikající kvality
Užijte si výtisky odolné proti vodě, oděru a zvýrazňovači, které jsou vhodné pro podnikání, vyznačují se vynikající čitelností a jsou dodávány rychle a ve velkých objemech

Tiskněte více médií interně
Interní tisk letáků, bannerů a plakátů díky kompatibilitě se širokou škálou materiálů, včetně magnetických a fotografických médií, a k tomu nový zadní plochý zásobník, který podporuje silnější média a karty

Tisk bez pozastavení
Tiskněte velké objemy dokumentů bez obtěžujícího opětovného vkládání papíru díky zadnímu podávání o kapacitě 100 listů a přednímu zásobníku na 250 listů opatřenému průhledem pro rychlou a snadnou kontrolu úrovní papíru.

Malá, ale výkonná
Díky kompaktnímu půdorysu tiskárny ušetříte doma nebo v kanceláři životně důležitý prostor a zároveň snížíte množství plastových obalů, což znamená, že více z nich lze snadno recyklovat

Snadné použití a údržba
Zkraťte prostoje díky uživatelsky vyměnitelné údržbové kazetě, která je snadno přístupná z přední strany tiskárny. Barevně označené inkoustové uzávěry s pružinou znamenají, že doplňování je jednoduché a čisté

Kompatibilní aplikace a software
Tiskněte dokumenty, fotografie a další přímo z chytrého zařízení pomocí bezplatné aplikace Canon PRINT nebo rychle navrhujte a tiskněte vizuálně působivé plakáty a letáky pomocí softwaru PosterArtist. Využijte službu PIXMA Cloud Link a naskenované dokumenty odesílejte nebo tiskněte z oblíbených cloudových služeb, včetně služby Dropbox, Google Drive a OneDrive.
Aplikace Canon Easy-PhotoPrint Editor změní vaše oblíbené fotografie (ze zařízení nebo cloudového úložiště) na stylové a přizpůsobené dárky, jako jsou karty a kalendáře.
Snadno použitelný editor Easy-Layout Editor umožňuje před tiskem volně uspořádat rozvržení různých dokumentů. Ideální k tisku obrázků, plakátů, webových stránek a dalších materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Firemní/Profi
Hmotnost: 17 kg
Položka byla vyprodána…