Canon PIXMA TS7450A černá

Neohodnoceno
Značka: Canon

ink. tiskárna+kopírka+skener, USB/WiFi/AP,  duplex, ADF, 2x zásobník papíru, OLED displej, náplně "560/561/XL", Cloudové fce

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dostupnost 24-48 hodin
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 4460C056
3 013 Kč 2 490 Kč bez DPH
Canon PIXMA TS7450A černá
Neohodnoceno
Značka: Canon

Canon PIXMA řady TS7450A

Ideální partner pro kreativní domácí využití a efektivní práci doma: tiskněte, skenujte a kopírujte z libovolného zařízení pomocí celé řady chytrých a inspirativních možností. Představte si, co všechno můžete vytvořit! Tiskárna PIXMA řady TS7450A je stylová, cenově dostupná a snadno se používá. Nabízí možnost tisku na mnoho druhů kreativních médií z vašeho počítače, tabletu nebo smartphonu. Díky technologii podavače ADF můžete naskenovat a okopírovat více listů v polovičním čase.

 

Praktické funkce

Nechte tiskárnu PIXMA řady TS7450A pracovat tvrdě, zatímco sami budete pracovat chytře. Kopírujte a skenujte více listů bez nutnosti odnímání listů nebo jejich opětovného vkládání díky technologii automatického podavače dokumentů (ADF).

 

Zdroj vaší inspirace

Tiskárna PIXMA řady TS7450A je tak kreativní jako vy sami. Je ideální pro uměleckou tvorbu s dětmi, nebo dokonce propůjčí hlas dítěti, které se skrývá ve vás. Tiskněte na fotografický papír, nažehlovací fólie, magnetický papír nebo opakovaně nalepitelný papír.

 

Chytrá, přesto jednoduchá

Tiskárna PIXMA řady TS7450A je mimořádně uživatelsky přívětivá. Můžete ji přímo propojit s počítačem nebo smartphonem a tisknout z fotoaparátu pomocí technologie Wi-Fi. Kazety FINE jsou mimořádně uživatelsky přívětivé.

 

 

Zapněte a pusťte se do práce!

Doba nastavení tiskárny PIXMA řady TS7450A byla výrazně snížena. Stačí naskenovat QR kód pomocí smartphonu a chytrá technologie se postará o vše ostatní.

 

 

Aplikace, které vám budou dělat radost

Využijte celou řadu praktických aplikací, se kterými můžete snadno tisknout z telefonu a tabletu, připojit se ke cloudovým službám, objevovat umělecké inspirace a mnoho dalšího!

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní/Domácí
Hmotnost: 9.8 kg
Položka byla vyprodána…