Canon iR Advance DX C3922i - tělo/DADF/kaz. jednotka AW1 (set2)

Neohodnoceno
Značka: Canon

barevný A3/A4 systém - kopírka+síť. tiskárna+síť. skener, 22color/22b&w kopií/min, odesílací funkce, SSD HDD, UFR II/PCL/PS3, do cca 6.000 A4/měsíc. Možnost pronájmu zařízení.

Cena je za tělo s duplexním podavačem/readerem (DADF) a systémovým stolkem se 2ma kazetami
(vyobrazení). Se strojem nutno doobjenat sadou tonerů "64" a odbornou instalaci s dopravou (není-li součástí servisní smlouvy). Cena dopravy a instalace dle skutečných výkonů (

nástupce oblíbené Canon iR Advance DX C3720i/C3822i - pozor jiné tonery !

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 5964C005S2
84 095 Kč 69 500 Kč bez DPH
Canon iR Advance DX C3922i - tělo/DADF/kaz. jednotka AW1 (set2)
Neohodnoceno
Značka: Canon
imageRUNNER ADVANCE DX C3900 series FSL
Novinka

imageRUNNER ADVANCE DX C3922i

Chytrá a spolehlivá barevná multifunkční zařízení pro formát A3, která podporují bezpečné a efektivní zpracování dokumentů.

 

Pracujte chytřeji

Zvyšte produktivitu díky velmi rychlému a vysoce přesnému skenování a nové rychlosti tisku 22 str./min a také zásluhou vylepšené manipulace s médii a rozšířené podpory různých typů papíru.

 

Zvýšené zabezpečení

Dokumenty, síť a zařízení jsou chráněny celou řadou komplexních metod zabezpečení, včetně softwaru McAfee Embedded Control, modulu TPM 2.0 a podpory řešení SIEM.

 

Připojení ke cloudu

Spolupracujte v cloudu pomocí inteligentního řešení uniFLOW Online Express, který poskytuje snadný přístup k dokumentům, centralizovanou správu zařízení a zabezpečené protokoly ověřování uživatelů.

 

Snadné zajištění provozní spolehlivosti

Tonerové lahve od společnosti Canon pro snadné doplnění toneru bez vzniku nepořádku, jednoduchá výměna spotřebních dílů a vzdálené monitorování vám umožní zkrátit prostoje a omezit návštěvy techniků.

 

Kvalitní obrazy s jasnými barvami

Tiskněte obrazy sytými barvami ve vysokém rozlišení 1 200 dpi konstantní rychlostí s automatickým nastavením stupňování barev pro zajištění automatické korekce hustoty tisku a barevných tónů.

 

Intuitivní a bezpečné použití

Efektivní správa dokumentů pomocí zástupců a pracovních postupů aktivovaných jedním dotykem zajišťuje bezpečnost uživatelů prostřednictvím dálkového ovládání z aplikace Canon PRINT Business. Běžné kontaktní body lze opatřit volitelnou antimikrobiální fólií.

 

Udržitelný provoz

Tichý provoz minimalizuje hluk pro bezproblémovou integraci do hybridních pracovišť, zatímco funkce Eco Recovery snižuje spotřebu energie, a tím i provozní náklady.

 

   Doplňkové parametry

   Kategorie: Kancelářské A3
   Záruka: 1 rok
   Hmotnost: 81.74 kg